Electromecanic

  • Locatie:
  • Salariu:
    € 2.000 - € 2.300 / luna
  • Publicat:
    5 luni in urma
  • Categorie:
    Altele
  • Termen limita:
    19 iunie 2023
  • Nivelul Jobului:
  • Limbi:
    English, French

Căutăm un specialist care are competențe profesionale din domeniul tehnic și mecanic pentru un job stabil în Belgia.

Adică potrivirea perfectă pentru un electromecanic priceput.

Descrierea postului
Activitatea ta va consta în:
Instalarea sistemului hidraulic, pneumatic, de frânare și electric;
Remedierea defecțiunilor prin diagnoză și intervenții;
Întocmirea rapoartelor de întreținere reparații.

Candidatul ideal
Are experiență ca electromecanic;
Comunică în limba engleză la nivel conversațional.

Beneficii
Salariu în funcție de experiența ta;
Bani de vacanță;
Bonuri de masă;
Asigurare medicală;
Zile legale libere plătite;
Suport administrativ în limba română. Fiind o țară nouă pentru tine, te vom ajuta cu procesul de recrutare, cu stabilirea ta în Belgia și cu informațiile necesare pe parcursul șederii tale, pentru a ne asigura că ești mulțumit de noua schimbare.