Electrician auto

  • Locatie:
  • Salariu:
    negociabil
  • Publicat:
    8 luni in urma
  • Categorie:
    Productie
  • Termen limita:
    Open
  • Nivelul Jobului:

Prezentare loc de munca

Angajam Electricieni auto in A1 Business Park Dragomiresti-Vale.
CERINTE:
– studiile de inginerie prezinta avantaj
– experiență în lucrul cu aparate de măsură și control
– studii medii tehnice (profil electrician auto sau mașini unelte)
– experiență de 3/5 ani în domeniul construcției și reparațiilor de
echipamente electrice auto, mașini unelte sau utilaje de construcții
RESPONSABILITATI:
– echiparea electrică și electronică a caroseriilor industriale,
aparaturii de bord, echipamentelor de iluminare și
semnalizare, precum și a instalațiilor auxiliare electrice pentru
camioane și caroserii specializate industriale
BENEFICII:
– salariu motivant
– bonuri de masa
– prime de sarbatori
– transport asigurat
– program de 8h de luni pana vineri
– perioada contractuala nedeterminata