CONTABIL JUNIOR

  • Locatie:
  • Salariu:
    negociabil
  • Publicat:
    5 ani in urma
  • Categorie:
    Financiar / Contabilitate
  • Termen limita:
    30 octombrie 2019
  • Nivelul Jobului:

Candidatul ideal

Esti proaspat absolvent in cautarea unui loc de munca?Daca esti deschis spre invatare continua si perfectionare,iti oferim posibilitati reale de crestere si promovare, apreciere si remuneratie corespunzatoare muncii bine facute, intr-un mediu stabil si prietenos .

Descrierea jobului

Pozitie ta va fi de start pentru o cariera in contabilitate.
Computerul trebuie sa-ti fie prieten pentru ca vei invata sa utilizezi softul de contabilitate unde vei opera facturi, extrase de cont, chitante, deconturi. Pasii urmatori sunt verificarea si arhivarea documentelor financiar – contabile, verificarea datelor introduse, in tot acest timp, seniori cu experienta te vor indruma pentu ca la randul tau sa le poti oferi sprijin si implicare.

Descrierea companiei

Firma cu experienta pe piata serviciilor de contabilitate si consultanta finaciara