Consultant preluare comenzi – partener Flanco

  • Salariu:
    negociabil
  • Publicat:
    5 ani in urma
  • Categorie:
    Relatii clienti / Call center
  • Termen limita:
    Open

Candidatul ideal

Daca iti doresti un job stabil, dar care sa iti permita sa ai un program flexibil, daca ti-a placut mereu sa ii ajuti pe cei din jur sa solutioneze diverse situatii, daca iti doresti sa lucrezi intr-un mediu placut si deschis, alaturi de o echipa care sa stie sa imbine task-urile zilnice cu voia buna, atunci ai nimerit unde trebuie! 🙂

Descrierea jobului

Ce responsabilitati vei avea?

Vei prelua comenzile clientilor, le vei inregistra in sistem si ii vei informa pe acestia cu privire la statusul comenzilor plasate;
Le vei oferi asistenta clientilor prin telefon si e-mail in identificarea disponibilitatii anumitor produse si a specificatiilor tehnice ale acestora.

Ce beneficii vei avea?

Vei avea posibilitatea sa iti organizezi programul de lucru in ture flexibile, in intervalul 8:00 – 22:00;
Performanta ta va fi remunerata cu salariu fix, tichete de masa si bonusuri raportate la eforturile individuale;
Perioada de training platita la inceputul activitatii si training-uri periodice;
Oportunitati de implicare in concursuri motivationale si teambuilding-uri;
Posibilitati reale de crestere profesionala in cadrul companiei;
Acces la biblioteca Bookster.