Consulant Colectare Debite

  • Salariu:
    negociabil
  • Publicat:
    5 ani in urma
  • Categorie:
    Relatii clienti / Call center
  • Termen limita:
    Open

CANDIDATUL IDEAL (dar nu neaparat!):

  • Iti place sa identifici nevoile persoanelor cu care relationezi si sa propui solutii rapide si eficiente?
    Vrei sa inveti cum sa iti pui in valoare calitatile personale intr-un mediu profesional si in acelasi timp sa le dezvolti?
    Iti place sa fii o persoana competitiva si dai dovada de rabdare si perseverenta?

RESPONSABILITATI:

  • Construiesti o relatie de incredere cu debitorii si colectezi datoriile pe cale amiabila.
    Negociezi conditiile si termenii de plata administrand fiecare caz cu atentie.
    Oferi solutii potrivite la problemele financiare ale debitorilor respectand standardele de calitate impuse.

AVANTAJE:

  • program flexibil de 6/ 8 ore (Luni –Vineri)
    dezvoltare profesionala intr-o companie    international
    sediu in centrul Bucurestiului
    spatii destinate relaxarii & atmosfera placuta

BENEFICII:

  • salariu fix & sistem bonusare atractiv
    asigurare medicala
    concursuri & premii
    team building & petreceri
    zile tematice & zile international
    discount abonament sali de sport