Consilier Imobiliar, conditii de excelenta, filiala Brasov

Loc de munca Consilier Imobiliar

Profilul colaboratorului nostru:

– ideal cu experiență de min 5 ani în: funcții sau poziții de conducere, domeniul HoReCa, director, antreprenoriat, management, imobiliare, marketing, vanzari directe, asigurari, relații cu publicul, invatamant sau similare;
– gandire si acțiune antreprenoriala;
– responsabilitate personală;
– entuziasm;
– sa ii placa relaționarea directă cu oamenii;
– aspect elegant si siguranța de sine;
– interesul de a castiga minim 2.500 Euro lunar;
– sa își dorească un program flexibil, independența, un mediu de lucru unde poate si își valorifice cunoștințele si abilitățile sale in ascendenta.

Descrierea postului Consilier Imobiliar

Responsabilitatile dumneavoastra:
– stabilirea relatiilor cu clientii;
– prezentarea sistemului de lucru;
– administrarea, promovarea si gestionarea portofoliului;
– promovarea în sistemul de marketing performant;
– dezvoltarea relațiilor pe departamentul stabilit.

Ce oferim:

– portofoliu clienti acumulat în aproape 30 de ani de activitate continua;
– cel mai performant sistem de lucru, existent astăzi in domeniu la nivel mondial, cu vechime din 1908;
– brand recunoscut pe plan local, național si internațional;
– prezentare utilizând – tur virtual 3D ;
– comisionul maxim pentru colaborator: pana la 80%;
– training si suport – complex si unic in Romania- cu pachet profesional specializat si personalizat;
– sistem de colaborare la nivel local, național si global, peste 1,1 milioane de membri colaboratori activi;
– independenta financiara;

Te invitam sa ne cunosti si sa vezi daca este oportunitatea potrivită pentru tine!