Cofrajist

  • Locatie:
  • Salariu:
    € 2.200 - € 2.400 / luna
  • Publicat:
    12 luni in urma
  • Categorie:
    Constructii / Instalatii
  • Termen limita:
    Open
  • Nivelul Jobului:
  • Limbi:
    English, French

Pentru clientul nostru situat in regiunea Gent,  cautam un dulgher cofrajist cu experienta.

Descrierea postului
  • Instalarea sistemelor de cofrare, in special Peri si Doka
  • Armarea betonului
  • Se lucreaza dupa un plan tehnic
  • Vei lucra cu alti 3-4 colegi, in principal lucrari mari cum ar fi, scoli, spitale, apartamente, etc.
Candidatul ideal
  • Cunostinta si experienta cu sistemele de cofrare.
  • Experienta in lucrul cu betonul.
  • Abilitatea de a lucra independent.
  • Stii sa-ti organizezi munca.
  • Poti comunica in egleza sau franceza.
  • Detii permis de conducere cat. B.
  • Masina proprie constituie un avantaj.
Beneficii
  • Vei lucra intr-o companie renumita si stabila.
  • Pachet salarial atractiv.
  • Posibilitatea de a primi contract permanent.
  • Asistenta din partea consultantului Accent cu diferite formalitati administrative.
Despre noi

Accent  deține 300 de birouri, ceea ce reprezintă cea mai mare rețea de acest tip de agenții din Belgia. Ceea ce ne diferențiază față de alte agenții, este faptul că, îmbinăm elasticitatea sistemului muncii temporare cu calitatea birourilor de recrutare.

Îi ajutăm pe candidații noștri să găsească un loc de muncă, având astfel șansa să obțină un contract permanent în Belgia. În același timp, se pot baza pe sprijinul nostru pentru a-și găsi drumul într-o țară străină.

Datorită implicării consultanților noștri, în fiecare zi ajutăm 18000 de persoane să își găsească un loc de muncă. Acordăm mai multă atenție calității serviciilor prestate de noi, ceea ce ne permite să construim o relație de durată cu antreprenorii belgieni.

Pentru detalii ne puteti contacta la nr de telefon 0742 829 239

Job publicat pe jobslist.ro: Anunturi locuri de munca