Brand Ambassador (Hostess Tobacco)

Candidatul Ideal:

Esti in cautarea unui job fun si interactiv dar care sa iti ofere un salariu atractiv? Atunci esti exact omul pe care il cautam!
Wave Division te vrea pentru echipa dе promovare a produselor dе tip Tobacco.

Suntem in cautarea unor colegi pentru postul de Brand Ambassador care sa corespunda urmatoarelor cerinte :

  • Esti comunicativ/a,convingator/are, orientat/a catre rezultate;
  • Varsta: minim 18 ani impliniti.

Noi iti vom asigura urmatoarele:

  • Un sаlariu atrаctiv si bonusuri in functie de performanta;
  • Mediu de lucru placut facand parte dintr-o echipa tanara;
  • Participarea la cele mai tari evenimente din orasul tau dar si din alte orase;
  • Training-uri periodice pentru dezvoltare;
  • Posibilitate de promovare;
  • Echipament de activare;

Descrierea jobului:

  • Abordarea tuturor oamenilor din locatiile activate;
  • Comunicarea mesajului de brand si a informatiilor primite in cadrul Training-ulrilor;
  • Indeplinirea obiectivelor trasate;
  • Gestionarea stocului de premii;
  • Colectarea feedback-ului de la consumatorii intalniti despre produsele promovate;

Programul de lucru este de marti pana sambata de 5h-6h/zi;

Te asteptam in echipa noastra!
#letsgrowtogether

Job publicat pe jobslist.ro: Anunturi locuri de munca