Angajez specialist laser (epilare definitiva, scos tatuaje) si tratamente corporale

Descrierea companiei:
DermEpil este o clinica infiintata in 2015 ce iti ofera servcii de epilare definitiva cu dioda, indepartare tatuaje cu laser, eliminare vase capilare sparte, intretinere faciala, tratamente corporale, aplicare gene si manichiura.
Avem 2 clinici in Bucuresti (in Militari si in Herastrau) si o clinica in Corbii Mari, jud. Dambovita. Avem nevoie de cate un specialist in fiecare clinica, astfel ca in momentul in care ne trimiti CV-ul tau pe te rugam sa ne specifici in care clinica ai dori sa lucrezi.

Oferim:
-Salariul 3000 RON + alte beneficii
-Programul de lucru este in ture, de luni pana sambata (duminica nu se lucreaza).
-Training de specialitate pentru aparatele din clinica
-Posibilitati de dezvoltare profesionala continua intr-un mediu de lucru profesionist;
-Loc de munca stabil

Candidatul Ideal:
– Nu este neeaparat nevoie de experienta, dar au au atuu persoanele ce au calificare profesionala in domeniul pentru care aplicati ( absolvent Kinetoterapie / cosmetician/masseur)
– Cunostinte de limba engleza la nivel conversational – constituie un avantaj
– Abilitati vanzari
– Abilitati de relatii cu publicul
– Persoana deschisa, comunicativa, calda
– Atentie la detalii, capacitati organizatorice, lucru in echipa

Descrierea jobului
Responsabilitati:
– Recomandare de produse profesionale catre clienti;
– Respectarea programului de lucru, timpilor de lucru si programarilor;
– Promovarea serviciilor si produselor disponibile in salon;
– Perfectionare continua, cu mentinerea cunostintelor profesionale la zi;
– Colaborarea eficienta cu ceilalti membri ai echipei salonului;
– Respectarea procedurilor administrative ale companiei. Publi