Angajare sofer categoria C+E – Comunitate

  • Locatie:
  • Salariu:
    negociabil
  • Publicat:
    1 an in urma
  • Categorie:
    Administrativ / Logistica, Auto / Echipamente
  • Termen limita:
    7 aprilie 2023

Suntem dedicați să oferim cele mai bune servicii la cel mai mic cost posibil. Compania noastră se angajează întotdeauna să găsească soluții adecvate pentru o cooperare productivă cu clienții și partenerii noștri.

Pentru a ne putea servi clienții într-un mod rapid și eficient, am dezvoltat o rețea largă, răspândită în toate țările Europei.

Ne ocupăm de toate tipurile de afaceri încrucișate în întreaga Europă. Fie că aveți furnizori sau clienți din întreaga lume, apelați la noi.

Modalitate de contact

Whatsapp/Apel: +40726164103

Cerințe

  • Permis de conducere – categoria C + E;
  • Cardul de tahograf și certificatul de marfă;
  • Pașaport;
  • Cazier judiciar;
  • Minim 1 an de experiență.

Beneficii:

  • Contract de muncă pe perioadă nedeterminată;
  • Transport asigurat la și de la camion;
  • Dispecerat în limba română cu acoperire 24/7;
  • Camioane noi, euro 6.
  • Weekend asigurat intr-un din bazele noastre utilate cu masina de spalat si dus.

Responsabilități

  • Transportul de mărfuri pe rutele Franța-Anglia;
  • Respectarea perioadelor de conducere și de odihnă, zilnic și săptămânal;
  • Respectarea legislației privind circulația pe drumurile publice