Angajare personal ingrijire batrani UK

Loc de munca personal ingrijire batrani UK

Descrierea jobului – Anglia

Se cauta persoane pentru ingrijire batrani si oameni cu dizabilitati, in UK. Se lucreaza in orasele: Ipswich si imprejurimi, Stowmarket si imprejurimi. Se ofera plata lunara, in functie de numarul de ore lucrate Se ofera training gratuit din partea companiei in urma caruia se obtine un certificat de specializare in domeniu. Pe parcursul angajarii se ofera o continua pregatire atat din punct de vedere professional (cursuri, traininguri) cat si din perspectiva personala prin cursuri de limba engleza. Compania poate ajuta la inchirierea unei case sau camere pentru acomodare. Plata primei luni de chirie este suportata de catre Companie. Procedura de angajare este Employed/Self-Employed din momentul semnarii contractului.

Cerinte personal ingrijire batrani UK

Este nevoie de permis de conducere categoria B (este necesara deplasarea intre clienti) Limba engleza nivel conversational scris si vorbit Experienta minima in domeniu Disponibilitatea de a munci 6 zile pe saptamana Dorinta de a lucra si de a se dezvolta din punct de vedere profesional si personal Achizitionarea biletului de avion se face de catre angajat, iar banii vor fi decontati in primele 3 luni de la angajare, in cuantumul de 150lire. Este necesar cazier curat.