Angajam Electrician intretinere/mentenanta

Prezentare loc de munca

Cerințe:

Calificare de electrician

Experiență de minim 3 ani în domeniu;

Cunoștințe de bază în domeniul electric;

Seriozitate si punctualitate

Disponibilitate de plecare imediata

Responsabilități:

executarea lucrărilor de întreținere la echipamentele aflate în santier
executarea de repara
ții în cazul producerii unor defecțiuni în funcționarea utilajelor sau a instalațiilor de iluminat;

– conectarea tablourilor electrice

Asiguram:

-Contract de munca pe perioada nedeterminata (loc de munca stabil).

 -Transportul internațional

 – Cazare gratuita in apartamente cu toate utilitățile necesare .

 -Transport de la locuința la locul de munca

Asigurare pe toata perioada contractuala.

 -SALARIUL negociabil la angajare care se plătește de doua ori pe lună.

Daca sunteți liber de contract , interesat într-o posibila colaborare si doriți informați despre locul de munca ne puteți contacta telefonic sau pe email. Plecarile sunt imediate