Angajam designer de interior

  • Locatie:
  • Salariu:
    € 1.000 - € 3.000
  • Tip job:
    Part-time
  • Publicat:
    4 luni in urma
  • Categorie:
    Arhitectura / Design interior
  • Termen limita:
    5 mai 2024
  • Nivelul Jobului:

Prezentare loc de munca

Designer de interior

Descrierea companiei: Birou de Proiectare, Arhitectura si Amenajari interioare

Tip ofertă: colaborare

Poziţie: designer de interior

Orașul pentru care este valabilă oferta: la nivel național

Data introducerii anunţului: 03.01.2024

Candidatul Ideal

– atentie la detalii

– empatic, intelege si ofera solutii la cerintele clientului

– organizat, metodic, eficient in comunicare si gestionarea timpului, rezistent la stres

– spirit practic și simțul de răspundere

– punctualitate, seriozitate și responsabilitate

– abilități de organziare și planificare a sarcinilor rezultate pentru respectarea deadline-urilor stabilite

– dorința de învățare și perfecționare continuă

– bun cunoscator al programelor de proiectare/ randare

– persoana organizata, responsabila, obisnuita sa lucreze cu termene limita

– inventivitate, creativitate, simt spatial, precizie

– abilitatea de a gestiona eficient un volum complex de munca

Descrierea jobului

Responsаbilitati:

– rеаlizаrea de proiеcte dе design in SketchUp/ 3DsMax/ V-ray

– aplicarea si urmarirea instructiunilor oferite de client

– incadrarea in termenul de livrare

– elaborarea conceptelor de amenajare;

– realizare prezentărilor 2D/3D pentru clienți;

– desenare, proiectare, redactare pe calculator in format 2D/3D a proiectelor pe baza instructiunilor primite de la clientii/arhitecti/colegi
– finalizare proiecte in baza masuratorilor si necesitatilor clientilor cu definirea detaliilor
– asigura confidentialitatea informatiilor, proiectelor si documentelor legate de firma si clienti

Oferta:

– câştiguri financiare în funcţie de implicare şi realizări.

– posibilitate de promovare in cadrul companiei

– posibilitatea de a-ţi expune creativitatea şi ideile în proiecte reale;

– oportunitatea de a învaţa şi dezvolta tehnici noi de lucru;

– program flexibil, posibilitate colaborare la distanta
– libertate de exprimare si autonomie in proiecte;
– oportunitatea de a evolua;

– ocazia de a înţelege cum transformi ideile şi schiţele 2D în imagini 3D fotorealiste;

– oportunitatea de a câștiga recunoaștere și prestigiu în industrie prin proiecte de calitate, livrate la termen.

CV-urile pot fi transmise pe adresa de email: [email protected]

Candidații sunt rugați să trimită pe lângă CV și câteva cuvinte prin care să își argumenteze intenția si un portofoliu cu lucrari.