AJUTOR GESTIONAR, obligatoriu barbat.

  • Locatie:
  • Salariu:
    negociabil
  • Publicat:
    4 ani in urma
  • Categorie:
    Altele
  • Termen limita:
    Open
  • Nivelul Jobului:

Loc de munca AJUTOR GESTIONAR

Cerinte
– absolvent studii medii;
– cunostinte operare PC;
– foarte bune abilitati de comunicare, organizare, planificare;
– persoana dinamica, responsabila, rezistenta la efort fizic.
– spirit de echipa;
– experienta pe un post similar constituie avantaj.

Responsabilitati:
– receptii calitative si cantitative pentru produsele intrate si iesite, aranjarea marfurilor in depozit;
– preluarea si pregatirea marfurilor pentru livrare

Beneficii:

  • Pachet salarial atractiv;

  • Tichete de masa in valoare de 15 RON;

  • Decontare transport;

  • Mic dejun (iaurt+chifla);

  • Program de lucru: L-V 09:00 – 17:30;

  • Locatie: aproape de metrou Preciziei.

Daca doresti mai multe detalii si vrei sa discutam despre postul de Ajutor Gestionar, poti apela numarul de telefon: 0737891620, sau poti trimite direct CV-ul, pe adresa de e-mail: [email protected]