Agenti vanzari on site

  • Locatie:
  • Salariu:
    negociabil
  • Publicat:
    2 luni in urma
  • Categorie:
    Relatii clienti / Call center
  • Termen limita:
    30 martie 2024

Ginza Invest SRL(GiftDesign) este o companie de distribuție la nivel național de produse pentru ambalarea cadourilor, felicitări, articole party, produse papetărie, produse cu texte şi mesaje personalizate, jucării sau home&deco.

Candidatul dorit:

  • Responsabil, serios, punctual
  • Cu o capacitate de adaptare rapida la clienti
  • Atent la detalii, cu bune abilitati de comunicare si ascultare
  • Cu experienta in vanzari sau call center
  • Dar mai ales cu dorinta de invatare si perfectionare
  • Sa aiba spirit de echipa si cei 7 ani de acasa

Responsabilități on site:

  • Contactarea telefonica a clientilor din platforma noastra
  • Promovarea si vanzarea produselor si serviciilor GiftDesign
  • Furnizarea informatiilor relevante si corecte despre produse
  • Lansarea si confirmarea comenzilor
  • Realizarea obiectivelor lunare stabilite

Beneficii:

  • Program: Luni- Vineri, de la 09 la 18:00 la sediu
  • Contract de munca pe durata nedeterminata
  • Salariu fIx + bonuri de masa in valoare 35 RON/ BON
  • Decont transport
  • Bonus in functie de performanta
  • Asiguram integrare si TRAINING
  • Prime de Craciun si de Paste
  • Team-building-uri anuale si petreceri