Agent vanzari

Recrutez Agent vanzari cu zona de acoperire Arad si Timis.

Cerinte:
• Experienta minima;
• Studii superioare;
• Cunoasterea tehnicilor profesionale de vanzare si negociere;
• Atitudine orientata spre satisfacerea cerintelor clientilor;
• Capacitate de adaptare si invatare rapida;
• Disponibilitate munca de teren;
• Dinamic si proactiv;
• Capacitate de mediere, gestionare si rezolvare prompta a problemelor;
• Orientare catre rezultat;
• Permis conducere categoria B.

Responsabilitati:
• Prospectarea continua a pietei in vederea identificarii si abordarii clientilor noi;
• Dezvoltarea portofoliului actual de clienti;
• Realizarea indicatorilor de performanta: targetul lunar de vanzari si incasari, numarul de clienti deserviti, obiectivele de executie;
• Mentine si dezvolta relatii profesionale cu clientii in vederea mentinerii unui nivel ridicat al satisfactiei clientilor si fidelizarii acestora;
• Se perfectioneaza continuu in ceea ce priveste cunostintele procesului de vanzare, caracteristicile tehnice si avantajele produselor din portofoliul companiei.

Se ofera:
• Salariu fix lunar;
• Procent vanzari/profit;
• Masina, telefon si laptop de servici;
• Contract nedeterminat.

Pentru mai multe detalii, rog sa sunati la 0722 325 231 – Oana Prisecaru.