Vorbitori de Limba Rusa

  • Salariu:
    negociabil
  • Publicat:
    5 ani in urma
  • Categorie:
    Relatii clienti / Call center
  • Termen limita:
    7 noiembrie 2018

Candidatul ideal

Echipa noastra de Customer Support din Bucuresti se mareste! Alatura-te daca ai cunostinte de limba rusa!

Descrierea jobului

Rolul tau in cadrul echipei va fi sa:

Gestionezi solicitarile (in limba romana si rusa) primite telefonic sau pe e-mail din partea clientilor si sa rezolvi cu promptitudine diversele situatii pe care acestia le raporteaza;
Pastrezi evidența interacțiunilor cu clienții si sa inregistrezi informatiile transmise de acestia;
Alatura-te echipei noastre din Bucuresti si vei beneficia de:Program de lucru full time flexibil, de Luni pana Vineri, in intervalul orar 07:00 – 18:00, 8 h.
Traininguri specializate platite;
Pachet salarial complet compus din: salariu fix + tichete de masa + bonusuri lunare de performanta;
Asigurare medicala privata;
Acces gratuit la cartile din biblioteca companiei;
Oportunitati reale de promovare in cadrul companiei;
Locatie: 5 minute distanta de metrou.