Tehnician calitate proces

  • Locatie:
  • Salariu:
    negociabil
  • Tip job:
    Full-Time
  • Publicat:
    9 luni in urma
  • Categorie:
    Productie
  • Termen limita:
    Open

Angajam Tehnician calitate proces in industria automotive in Brasov.
CERINTE:
– studii medii tehnice
– lb engleza nivel mediu
– disponibilitate de a lucra in 3 schimburi:
06:00-14:00 / 14:00-22:00 / 22:00-06:00
– minim 1 an experienta pe un post similar
– abilitati operare Microsoft Excel, Word, Power Point
– cunostinte despre controlul calitatii produselor si standardele de
calitate
RESPONSABILITATI:
– asigura realizarea inspectiilor solicitate pentru
componente/materiale si produsele finite
– participa la validarea productiei, pentru a asigura realizarea
planurilor de productie conform standardului de calitate stabilit
– participa la activitatile de blocare, sortare si inspectii 100% in caz
de incidente / neconformitati
– asigura efectuarea de masuratori si teste conform specificatiilor
de produs si proces
– desfasoara activitati legate de imbunatatirea si mentinerea calitatii
BENEFICII:
– salariu motivant
– prime de sarbatori
– card servicii medicale
– bonusuri de performanta
– bonuri de masa in valoare de 30 lei
– transport asigurat: Brasov, Codlea, Ghimbav, Zarnesti, Rasnov.