Stivuitorist – Belgia

  • Salariu:
    € 19 - € 20 / Oră
  • Tip job:
    Full-Time
  • Publicat:
    o lună in urma
  • Categorie:
    Administrativ / Logistica, Altele, Productie
  • Termen limita:
    31 iulie 2021
  • Nivelul Jobului:
  • Limbi:
    English

Recrutăm Stivuitoriști cu certificare și experiență recentă în domeniu.

Locație: Gent, Belgia.
Durată: 3-4 luni, cu posibilitate de prelungire.

Cerințe obligatorii:
– experiență recentă pe un post similar;
– calificare/ certificare de stivuitorist;
– scrisoare de recomandare de la foștii angajatori;
– limba engleză la nivel mediu/ avansat;
– permis de conducere cat. B (avantaj).

Ofertă și beneficii:
– 19,85 Eur brut/ oră, est. +- 570 Eur net/ săptămână;
– se lucrează 40 ore/ săptămână, în 3 schimburi;
– se oferă vouchere de masă și bonusuri de tură;
– contract belgian, plata săptămânală;
– cazare asigurată contra-cost, 80 Euro/ săptămână;
– 7,5 Euro/ lună asigurare medicală.

Responsabilități:
– utilizarea stivuitorului pentru transportul produselor finite;
– verificarea codului lotului și a stării produselor;
– efectuarea verificării calității ambalajului, a cartonului etc.;
– transportarea paleților conform instrucțiunilor, în depozite;
– respectarea strictă a normelor de siguranță.

Informații la telefon/ WhatsApp: 0734 458 410.

CV-ul poate fi trimis la adresa de email [email protected].

locatie