Operator Platforme Online

Firma Ginza Invest cauta un Operator Comenzi prin Platforme Online:

Locatie: Bucuresti

Candidatul ideal este:

Persoana comunicativa si rabdatoare in lucrul cu oamenii.

Are experienta in munca de cel putin 1 an.

Operatoare excelenta PC si a Pachetului MS Office.

Lucru cu platforme E-commerce reprezinta un avantaj.

Descrierea jobului

Printre atributiile postului se enumera:

Pe de o parte:

Generarea Packing List-ului si POD-ului pentru comenzile generate zilnic de catre clientii nostrii.

Lipirea Packing List-ul pe colet.

Generarea AWB-ul pentru transportul solicitat de catre client.

Notarea coletelor.

Mentinerea legaturii cu departamentul de contabilitate in vederea obtinerii facturii fiscale si transmiterii ei in format fizic catre client.

Mentinerea legaturii cu personalul din depozit care asigura ambalarea corespunzatoare a produsului.

Predarea coletelor curierului partener.

Si pe de alta parte:

Pastreaza legatura cu clientii.

Verificarea efectuarii platilor.

Lucrul cu platformele noastre online (Emag, Vivre, Smart Big Data) in vederea actualizarii datelor si a stocurilor.

Indeplinirea cerintelor de calitate ale platformelor.

Mentinerea scorului crescut in cadrul platformei.

Gestionarea si adaugarea produsele noi in raftul online de pe Site.

Efectuarea bianuala a inventarului din depozit.

Beneficii

Veti lucra cu persoane profesioniste si pasionate de domeniu de activitate.

Veti avea un salariu cu posibilitate de majorare anuala, tichete de masa in valoare de 30 lei/zi, decont transport sau transport asigurat in functie de preferinte.

Salarizare: 2500-2700 lei net + 600 lei tichete de masa +  deconta transport.

Program de lucru fix.

Petreceri anuale.

Prime in tichete cadou bianual.

Teambuilding-uri.

Descrierea companiei

Compania noastra, Ginza Invest SRL(alias Giftdesign) este o companie de distribuție la nivel național de produse pentru ambalarea cadourilor, felicitări, articole party, produse papetărie, produse cu texte i mesaje personalizate, jucării sau home&deco.

Ea are un portofoliu de peste 3500 de clienți.

Gestionăm peste 30 concepte pentru piața de retail si online din Romania, compania fiind în continuă expansiune.

Echipa noastră este formată din persoane profesioniste, cu o experiență foarte vasta, care asigură o calitate superioară a produselor, lăsând o amprenta semnificativa in piata.

Personalul nostru este foarte dedidat activitatilor zilnice si in continua dezvoltare atat a firmei cat si a proceselor proprii de lucru, precum in vederea construirii si dezvoltarii carierei proprii in acest domeniu.

Nu uitati sa ne vizitati online pe giftdesign.ro si pe FB! #Social

Candidatii pot sa trimita un CV la adresa de email hr@giftdesign.ro

locatie