Operator Call Center – Program Flexibil

  • Locatie:
  • Salariu:
    negociabil
  • Publicat:
    4 luni in urma
  • Categorie:
    Relatii clienti / Call center
  • Termen limita:
    11 august 2019

Candidatul ideal

Ce ne dorim de la tine?

  • Bune ablilitati de comunicare;
  • Cunostinte PC pentru a te familiariza usor cu aplicatiile noastre;
  • Deschidere si interes in ceea ce priveste dezvoltarea ta.

Descrierea jobului

Atributiile postului presupun:

  • Preluarea apelurilor telefonice si a solicitarilor primite pe e-mail din partea clientilor;
  • Identificarea corecta a clientilor in baza de date si solutionarea solicitarilor acestora.

P.S. Activitatea se desfasoara in limba romana si nu implica vanzare.

Ce iti oferim?

  • Program de lucru flexibil, 8h/zi(in ture)
  • Training-uri de start-up si traininguri de dezvoltare profesionala;
  • Colegi simpatici, concursuri interne, iesiri in oras si alte activitati de echipa;
  • Posibilitati reale de crestere profesionala in cadrul companiei.

locatie