Montatori tigla ceramica – Olanda

  • Locatie:
  • Salariu:
    € 11 - € 13 / Oră
  • Tip job:
    Full-Time
  • Publicat:
    4 săptămâni in urma
  • Categorie:
    Constructii / Instalatii
  • Termen limita:
    31 ianuarie 2022
  • Nivelul Jobului:
  • Limbi:
    English

Angajăm Montatori țiglă ceramică pentru o companie din Olanda.

Responsabilități:
– montarea de țiglă ceramică pe acoperișuri;
– realizarea lucrărilor respectând graficele de execuție;
– măsurarea și determinarea corectă a cantităților de materiale necesare;
– se lucrează atât în echipă, cât și individual.

Condiții și beneficii:
– salariu între 11 – 13 Euro net/ oră/ experiență;
– program de lucru full time (8h/ zi);
– cazarea în Olanda asigurată gratuit;
– transportul intern pe teritoriul Olandei asigurat;
– job stabil cu contract pe termen lung;
– angajarea cu contract în țară, detașare cu formularul A1;
– asigurare medicală;
– echipament de lucru;
– nu percepem comisioane de angajare.

Cerințe minime:
– studii medii absolvite;
– 3+ ani experiență relevantă pe o poziție similară;
– cunoștințe solide în domeniul montării acoperișurilor;
– cunoștințe de lucru după plan;
– limba engleză la nivel conversațional/ mediu;
– permis de conducere cat. B (avantaj);
– persoană autonomă, responsabilă, dinamică, motivată.

Telefon: +40 734 458 410, +40 722 455 583

E-mail: [email protected], [email protected]

Facebook: InterJobs HS

locatie