Mecanic motociclete – Belgia

  • Locatie:
  • Salariu:
    negociabil
  • Tip job:
    Full-Time
  • Publicat:
    4 săptămâni in urma
  • Categorie:
    Auto / Echipamente
  • Termen limita:
    31 august 2021
  • Nivelul Jobului:
  • Limbi:
    English

Recrutăm Mecanic motociclete pentru un service auto din Belgia.

Motociclete marca BMW
Locație: Jette

Cerințe obligatorii:
– calificare de mecanic auto;
– 2+ ani experiență recentă în domeniu;
– limba engleză, nivel mediu/ avansat
(are loc un interviu în engleză cu compania);
– permis conducere cat. B;
– persoană responsabilă, autonomă, flexibilă și atentă la detalii.

Ofertă:
– salariu 12 – 15 Euro brut/ oră, în funcție de experiență
(se va discuta în cadrul interviului);
– se lucrează 38 ore/ săptămână;
– contract belgian, job stabil;
– cazare contra-cost, 80 Euro/ săptămână;
– 7,5 Euro/ lună asigurare medicală.

Responsabilități:
– se lucrează în atelier pe motociclete marca BMW;
– lucrări mecanice și electronice, conforme cu standardele de calitate ale BMW;
– demontare motoare și repararea sau înlocuirea pieselor defecte;
– repararea sau reglarea subansamblelor (furci, transmisii, frâne etc.);
– repararea sau înlocuirea altor piese (faruri, comenzi ghidon, rezervoare benzină/ ulei etc.;
– conectarea panourilor de testare la motoare și măsurarea indicatorilor de performanță ai motorului.

Informații suplimentare la telefon/ Whats App: 0734 458 410 sau pe email: [email protected].

locatie