Mecanic autobuze – Luxembourg

  • Locatie:
  • Salariu:
    negociabil
  • Tip job:
    Full-Time
  • Publicat:
    o lună in urma
  • Categorie:
    Altele, Auto / Echipamente
  • Termen limita:
    31 august 2022
  • Nivelul Jobului:
  • Limbi:
    English, French, German

Recrutăm Mecanici autobuze pentru cea mai mare firmă de transport public din Luxembourg.

Cerințe obligatorii:

– studii absolvite de mecanică sau mecatronică;

– cunoștințele de electrică constituie avantaj;

– experiență anterioară în mentenanță vehicule grele (camioane, mașini industriale, autobuze);

– de preferat, experiență în mentenanță autobuze și, în mod ideal, o minimă experiență în reparare autobuze electrice;

– limba engleză/ franceză/ germană la nivel mediu/ avansat;

– persoană stabilă, muncitoare și de încredere, cu abilități de comunicare și de lucru în echipă.

Responsabilități:

– mentenanță și reparații defecțiuni la autobuze;

– completare documente reparații;

– se lucrează în 2 schimburi (o săptămână luni-vineri 6:00 14:30 – inclusiv 30 minute pauză, o săptămână luni-vineri 13:30 22:00 – inclusiv 30 minute pauză) și sâmbăta o dată la două săptămâni, cu ziua de luni liberă.

Ofertă și beneficii:

– salariul se discută în cadrul interviului cu compania;

– contract pe perioadă determinată, prelungire după 3 luni;

– cazarea și transportul sunt asigurate;

– alte beneficii: primă lunară de calitate.

Informații suplimentare la telefon/ WhatsApp: 0722 455 583 / 0734 458 410.

locatie