Manipulanti marfa

  • Salariu:
    2.500 RON - 2.700 RON / lunar
  • Tip job:
    Full-Time
  • Publicat:
    2 săptămâni in urma
  • Categorie:
    Administrativ / Logistica
  • Termen limita:
    30 septembrie 2022
  • Nivelul Jobului:

Cautam doi manipulanti de marfa pentru depozitul nostru de papertarie si produse de cadou, barbati, cu angajare rapida, pentru depozitul nostru din Rudeni, Chitila.

Cerințe: Ultima diploma de studii de orice tip, nu este necesara experienta.

Ce vei face la locul de munca

Responsabilități: Manipulare marfa, utilizare liza manuala, decarcare-incarcare produse in cutii(mici) la raft.

Ce iti oferim la acest loc de munca

Decontam transportul de motorina sau il asiguram din Chitila,Cosoba,Joita,Bacu. Program de luni pana vineri de la 8-17(o ora pauza de masa), oferim card tichete de masa + prime in tichete cadou bi-anual. Oferim preturi excelente, reduse pentru angajati.

Salarizare o data pe luna.

Salariu complet: 2100 lei net + 600 lei tichete de masa = 2700 lei.

Rog SMS/Whatsapp la 0756714369 cu textul „Depozit”.

locatie