Electrician – Brașov

  • Salariu:
    negociabil
  • Tip job:
    Full-Time
  • Publicat:
    3 săptămâni in urma
  • Categorie:
    Altele, Constructii / Instalatii
  • Termen limita:
    31 iulie 2021
  • Nivelul Jobului:
Angajăm Electrician în Brașov.
Instalații electrice în construcții civile.
Start în luna iulie.
Beneficii:
• salariul se va discuta în cadrul interviului;
• program de lucru full time;
• posibilitate de detașare în Olanda/ Germania;
• angajare cu contract pe perioadă nedeterminată;
• asigurare medicală;
• echipament de lucru.
Atribuțiile jobului:
• montarea instalațiilor și a echipamentelor electrice in reședințe, blocuri, birouri;
• asamblarea tablourilor electrice, trasarea cablurilor, montarea prizelor;
• schimbarea corpurilor de iluminat;
• recondiționarea sistemelor electrice.
Cerințe:
• studii de specialitate absolvite;
• 2+ ani experiență practică ca electrician;
• cunoștințe de lucru după plan (avantaj);
• persoană dinamică, motivată, responsabilă, autonomă.
Informații suplimentare la telefon/ WhatsApp: 0734 458 410.

locatie