Asamblori uși din lemn – Belgia

Recrutăm Asamblori uși din lemn pentru o companie din Belgia ce produce uși interioare din lemn.

Locație: Wevelgem

Cerințe:

  • studii medii absolvite;
  • experiență practică în asamblare uși din lemn;
  • limba engleză la nivel mediu (obligatoriu);
  • permis de conducere cat. B (obligatoriu);
  • rezistență la efort fizic;
  • persoană muncitoare și de încredere.

Condiții:

  • salariul de început: 13,54 Euro brut/oră;
  • se lucrează 39 ore/ săptămână;
  • posibilitate de ore suplimentare;
  • contract belgian, plata săptămânală;
  • vouchere de masă;
  • job stabil, pe termen lung;
  • cazare contra-cost, 80 Euro/ săptămână;
  • 7,5 Euro/ lună asigurare medicală;
  • 125 Euro decont transport extern.

Responsabilități:

Fixarea ansamblurilor tehnice ale ușilor din lemn:

  • Umplerea găurilor cu broască, mâner, balamale;
  • Șlefuirea ușilor cu aparat cu aer comprimat;
  • Lipirea și lăcuirea strungurilor laterale;
  • Fixarea sticlei în uși, conform modelului;
  • Utilizarea de scule electrice mici și aer comprimat.

Informații suplimentare la telefon 0722 455 583.
CV-ul poate fi trimis la adresa de email [email protected]

locatie