Angajam Mercantizor cu carnet Categoria B

Cautam un mercantizor pentru magazinele noastre din Baneasa care sa detina/sa fie:

Carnet categoria B.

Persoana serioasa, implicata, rabdatoare.

Comunicativa.

Rezistenta la stres si la sarcini repetitive.

Atenta la detalii.

Dornica sa ne invete lucruri noi.

Dornica sa efectueze munca de teren.

Experienta similara pe o perioada de 1 an.

Lucrul in lanturi mari de magazine (Carrefour, Mega Image, Profi, Cora) sau alte locatii IKA reprezinta un avantaj.

Experienta anterioara in mercantizare in deosebi in activitati de tipul FMCG, Napolact, Pepsi reprezinta un avantaj.

Descriere Job:

Apreciem oamenii, implicarea si seriozitatea lor.

Firma noastra cauta o mercantizoare de teren (cu carnet categoria B) care sa efectueze mercantizare pe diverite rute din zona Baneasa.

Oferim salariu competitiv, masina de serviciu, Bonuri de masa de 35 lei/zi.

Responsabilitati:

Pregatirea marfii si asezarea ei pe stand.

Organizarea produselor conform planogramei.

Expune marfuri intr-o maniera estetica, atragatoare si usor accesibile clientilor.

Ofera informatii despre marfa expusa.

Gestionarea proiectelor si conceptelor propuse de partenerii nostrii.

Raportarea si comunicarea oricaror nereguli superiorului direct.

Salarizare:

Salarizare o data pe luna.

Beneficii:

Posibilitatea de a achizitiona produse la preturi preferentiale.

Prime de Craciun si de Paste.

Telefon de serviciu.

Masina de serviciu.

Tichete de Masa 35 lei/zi.

Descrierea companiei

Ne straduim zi de zi sa le facem viata mai frumoasa tuturor celor care ne trec pragul, sa le implinim asteptarile, sa ii surprindem placut cu produsele noastre. Aducem produse frumoase si primitoare, lucrand cu unii dintre cei mai renumiti furnizori, selectam cele mai bune, cele mai ingenioase si mai atragatoare cadouri si obiecte de design. Conceptele noastre sunt unicate si se reinoiesc destul de des, motiv pentru care lucram la multe proiecte creative si interesante.

Echipa noastra are vechime in firma si in domeniu, astfel incat colegii cu care veti colabora sunt foarte bine pregatiti. Ginza Invest SRL (GiftDesign), este o companie de distributie la nivel national de produse pentru ambalarea cadourilor, felicitari, articole party, produse papetarie, produse cu texte si mesaje personalizate, jucarii sau home si deco. Compania noastra are un portofoliu de peste 3500 de clienti. Suntem de 12 ani pe piata si dorim sa ne extindem.