Angajam Echipa de Izolatori cu experienta pentru proiect in Olanda

  • Locatie:
  • Salariu:
    € 2.000 - € 2.300 / Luna
  • Tip job:
    Full-Time
  • Publicat:
    5 luni in urma
  • Categorie:
    Constructii / Instalatii
  • Termen limita:
    31 ianuarie 2024
  • Nivelul Jobului:
  • Limbi:
    English

Angajăm Echipă de Izolatori cu experiență pentru proiect în Olanda.

– Număr maxim de persoane în echipă: 3-4 izolatori

– Domeniu: construcții civile, izolații cu vată minerală

Ofertă și beneficii:

– salariu de 12,50 Euro net/ oră;

– program de lucru full-time;

– posibilitate de ore suplimentare;

– job stabil, pe perioadă nedeterminată;

– angajare cu contract românesc, detașare prin formularul A1;

– cazare gratuită (o persoană în cameră);

– mașină de serviciu în Olanda;

– echipament de lucru.

Cerințe:

– minim 1 an experiență ca izolator, preferabil să mai fi lucrat cu vată minerală;

– limba engleză la nivel conversațional (minim o persoană din echipă);

– permis de conducere cat. B (minim o persoană din echipă).

Responsabilități:

– se lucrează pe proiecte de construcții civile, izolații interioare și exterioare;

– pregătirea suprafețelor pentru izolare;

– măsurarea, tăierea și aplicarea vatei minerale;

– posibilitate de lucru la înălțime.

Informații suplimentare la telefon/ WhatsApp: 0734 458 410.

© JOBSLIST - Locuri de munca 2023 Toate drepturile rezervate.