Agent preluare deranjamente – partener Enel

  • Salariu:
    negociabil
  • Publicat:
    5 ani in urma
  • Categorie:
    Relatii clienti / Call center
  • Termen limita:
    Open

Candidatul ideal

Ne dorim de la tine:

Sa ai cunostinte de utilizare PC;
Sa fii comunicativ si prietenos;
Sa ai o atitudine orientata catre client;

Descrierea jobului
Activitatea consta in preluarea apelurilor din partea abonatilor, identificarea acestora in baza de date si oferirea suportului necesar prin transferarea solicitarilor catre departamentul tehnic;
Program flexibil: se lucreaza 5 zile din 7, in 3 ture: 06:00-14:00; 14:00-22:00; 22:00-06:00;

Beneficii:
Locatie centrala: Piata Victoriei;
Pachet salarial compus din: parte fixa + tichete de masa + bonusuri/sporuri;
Training platit + posibilitatea de avansare in cadrul companiei dupa 6 luni in functie de rezultate;
Colectiv numeros si prietenos;
Suport permanent in procesul de invatare si dezvoltare;

Hai sa ne cunosti!