Agent Back-Office / Suport clienti – limba italiana

  • Locatie:
    Bucharest Bucharest Bucharest Bucharest , Romania Romania Romania Romania
  • Salariu:
    negociabil
  • Tip job:
    Full-Time
  • Publicat:
    2 săptămâni in urma
  • Categorie:
    Relatii clienti / Call center
  • Termen limita:
    11 august 2019
  • Nivelul Jobului:

Candidatul ideal

Grabeste-te si aplica! Echipa noastra creste! Cautam inca 70 colegi noi!
Activitatea se desfasoara in Bucuresti!

Ce ne dorim de la tine?

  • Sa locuiesti in Bucuresti sau sa fii dispus sa te relochezi;
  • Bune ablilitati de comunicare in limba italiana – comunicare scrisa in special;
  • Cunostinte PC pentru a te familiariza usor cu aplicatiile noastre, viteza de tastare;
  • Deschidere si interes in ceea ce priveste dezvoltarea ta;
  • Sa fii flexibil si sa te adaptezi usor;

Descrierea jobului

Care va fi rolul tau?

  • Vei beneficia de training pentru a invata procedurile si aplicatiile specifice activitatii;
  • Vei raspunde solicitarilor primite si vei oferi suport preponderent prin chat & e-mail, punctual telefonic (activitatea de back office in proportie de 70%);
  • Vei nota si actualiza in aplicatiile interne informatiile obtinute;
  • Vei ajuta la implementarea celor mai bune practici de lucru si la dezvoltarea activitatii;

Ce iti oferim?

  • Program flexibil – norma de 6 sau 8 ore pe zi;
  • Se lucreaza in ture, 5 zile din saptamana (+ 2-3 week-end-uri cu liber in timpul saptamanii);
  • Se ofera spor pentru orele de noapte si se asigura transport in tura de seara;

Alte beneficii:

  • Training-uri de start si traininguri periodice;
  • Abonament servicii medicale private Regina Maria;
  • Posibilitatea de a comanda carti prin Bookster;
  • Colegi simpatici, concursuri interne, iesiri in oras si alte activitati de echipa;
  • Posibilitati reale de crestere profesionala in cadrul companiei.

locatie